WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Ana Sayfa

 • Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması 

  Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması 

  İnsanların bir kısmı evlerin de hayvan beslemekten zevk alır. Bazen yalnız yaşayanlar kendilerine evde arkadaş olması açısından bazıları da çocuklarına hayvan sevgisi aşılamak için evlerinde evcil hayvan beslemeyi tercih ederler. Sebep her ne olursa olsun eviniz de bir hayvan besliyor iseniz ya da beslemeye rottweiler karar verdi iseniz evinize alıp getirdiğiniz hayvanı en iyi şekilde bakmanız gerekir. Çünkü o hayvan eve geldiği andan itibaren o evin bir bireyi durumuna gelmiştir. Hayvanın temizliği, veteriner kontrolleri önemli ayrıntılardır. Hem hayvanın sağlığı için hem de evde yaşayanlar için bu gereklidir. 

  Tüm bunların yanında hayvanın beslenmesi de çok önemli bir unsurdur. Tam ve dengeli şekilde beslenen bir hayvan sağlıklı bir şekilde yaşar. Evde hayvan bakarken özelikle apartman da yaşayanların tercihi kedi olur. Kediler köpekler ile kıyaslandığı zaman gürültü yapmayan hayvanlardır. Ayrıca kediler kendini sevdirmeyi çok sevdiği için çocuklar ile iyi bir iletişim kurarlar. Siz de tercihinizi kedilerden yana kullandı iseniz kedinizin besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması kullanabilirsiniz. Tüm yaş grubunda ve ağırlıktaki kedilere verebileceğiniz bir mama çeşididir. 

  Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması, süper Premium bir mama olup aynı zamanda ithal bir mama çeşididir. İçerisinde ki etkin besin maddesi kedilerin yemekten çok büyük zevk aldığı balıktır. Lezzeti en üst seviyede tutmak için soslu yapılmıştır. Özel sosun içinde uskumru balığı katılınca kedilerin tam damak zevkine uygun olarak üretimi yapılmıştır. Paket boyutu mikro olup, bir paketin satılık rottweiler sahip olduğu ağırlık 370 gramdır. Mamanın satış fiyatı da 6, 13 TL’dir. Sahip olduğunuz kedinin yaşına ve ağırlığına göre kedinin günlük aktivitesi için gerekli olan enerji miktarına göre vereceğiniz mama miktarını ayarlayabilirsiniz. 

  Günde iki ya da üç öğün şeklinde yanında içme suyu ile beraber kedinize besin ihtiyacı için verebilirsiniz. Soslu bir mama olduğu için açık olan paketin muhafazasını buzdolabında yapın. En kısa sürede de kedinize tüketmesi için verin. Bu tarz mamaları satın alırken son kullanma tarihine dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Kendinize gıda alışverişi yaparken sağlık açısından mutlaka satın aldığınız gıda ürünlerine baktığınız gibi kedinizinkine de dikkat etmeniz gerekir. Çünkü tüm tarihi geçmiş gıda ürünleri sağlık açısından bir tehdit unsurudur. Bozita Chunks in Jelly With Mackarel uskumru soslu kedi maması kedinizin tüm besin ihtiyacını en iyi şekilde karşıladığı gibi içerisin de kedinin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineral değerleri vardır. 

  Tüm bunların yanında da lezzet olarak kedilerin en çok sevdiği mama çeşididir. Kedilerin en sevdiği besin maddesinin balık olduğunu yukarıda yazmıştık. Bu mamada da kullanılan uskumru balığının özel sos ile satılık rottweiler yavrusu birleştirilmesi ile lezzet seviyesi maksimum düzeye çıkmaktadır. Sağlıklı beslenir iken beslendikleri mamanın da ayrıca lezzetli olması kedilerin daha huzurlu olmasını sağlar. Bir kedi ne kadar huzurlu olursa size daha iyi bir ev arkadaşı olacağı gibi var ise çocuğunuza da çok iyi bir oyun arkadaşı olacaktır. Baktığınız kedi hangi tür olur ise olsun, hangi yaşta olur ise olsun, ağırlığı da fark etmez, kedinizin beslenme ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak için, Bozita Chunks in Jelly With Mackarel uskumru soslu kedi maması ile karşılayabilirsiniz. Öğün miktarını da kedinin bulunduğu ağırlığa göre ayarlayarak beslenme düzenini yapabilirsiniz. 

 • Bozita Cis Beef Biftekli Kedi Konservesi 

  Bozita Cis Beef Biftekli Kedi Konservesi 

  Hazır kedi mamalarını tercih edenler için doğru bir seçenek olan Bozita Cis Beef Biftekli Kedi Konservesi kedinizi mutlu edecek bir lezzete sahiptir. Kediniz için gereken tüm vitamin ve mineralleri bir arada toplayan bu konserve mama sizin ve kedinizin hayatına mutlu dokunuşlar yapacaktır. %93 oranda et ürünü rottweiler taşımakta olan kedi konservesi protein zengini bir besin kaynağıdır. Ayrıca domuz eti, doğal yağ, doğal immunizer ve taurin ihtiva etmektedir. Taurin maddesi görme duyusuna destek sağlayarak kedilerin daha sağlıklı görmelerini sağlamaktadır. 

  Kalp sağlığı açısından da önemli bir yere sahip olan taurin maddesi kedinize vermeniz gereken bir maddedir ve Bozita biftekli kedi konservesi ile bu ihtiyacı karşılamanız mümkündür. Et ürünlerinden üretilen mamalar hayvanlar tarafından severek ve iştahla tüketilmektedir. Doğal et kokusunu taşımakta, görünüm olarak et görünümüne sahip ve doğal et tadında bir mamadır. Biftekli hazır kedi konservesi kediniz için olduğu kadar sizin içinde güzel bir seçenektir. Çünkü ayrı ayrı vermeniz gereken tüm gıda takviyelerini hepsi bir arada tek bir ürünle karşılamış olursunuz. 

  Hem bütçenizi zorlamamış olursunuz, hem de uğraşmadan yorulmadan bu işlemleri tamamlamış olursunuz. Doğru beslenen bir kedinin gelişim aşamaları olması gerektiği şekilde ilerler. Yavaş yavaş büyümekte olan bir minik satılık rottweiler yavrusu yavrunuz, bir can dostunuz varsa eğer onu en iyi şekilde geliştirebilmek için Bozita mama en iyi tercihiniz olsun. Bozita mamalar yavru, yetişkin ve yaşlı olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Her yaştaki kedinin gerçekleştirdiği aktiviteler ve harcadığı enerji farklıdır. Harcanan enerjiye göre ve gerçekleştirilen aktiviteye göre ihtiyaç duyulan mama değişim göstermektedir. 

  Yavru bir kedi için olabildiğince yüksek proteinli ve enerji verici mamalar seçilmelidir, çünkü bu yavru kediler çok hareketlidirler ve yerlerinde duramazlar işte bu yüksek enerji kaybını yerine koyabilmek için enerji veren besinlerden üretilmiş mamalara ihtiyaç vardır. Artık daha yavaş gelişen yetişkin bir kedi için daha az enerji veren mamalar seçilmelidir. Onlar enerjilerini daha az tüketeceği için fazlasına ihtiyaç yoktur. Onlar yavru bir kedi kadar çok hareket etmezler, dolayısıyla fazla enerji yüklemek gereksizdir. 

  Özel olarak paketlenmiş Bozita mamalar ile sizlerde hem bütçenizi koruyun hem de kedinizi koruyun. Bozita Cis Beef biftekli kedi konservesi kullanım ve saklama koşulları – Bozita Cis Beef biftekli kedi konservesi kullanırken kedinizin ağırlığı önemlidir. Kedinizin kilosuna göre miktarlar ayarlanmalıdır. Kilosu oranında öğünler sıklaştırılıp, azaltılabilir veya öğün miktarı ayarlanabilir. İhtiyacı olandan fazla verilirse obeziteye yol açabilir ve böyle olursa beraberinde sağlık sorunları başlar. 

  Sağlık sorunlarını aşmak ise çok daha zor olacaktır. En güzel yapılması gereken ne çok ne az olmadan, belli bir ayar yaparak düzenli bir şekilde beslenmesini sağlamaktır. Bozita mamaları saklama koşulları ise sağlık açısından satılık rottweiler önem arz etmektedir. Açılmış olan kutunun saklama süresi 24 saattir. Buzdolabında saklama koşulu ile en çok 48 saat içerisinde tüketilmesi gerekmektedir. Daha fazla zaman geçmesi sonucunda mama bozulabileceği için tüketilmemelidir. 

  Aksi takdirde gıda zehirlenmelerine yol açabilir. Nasıl ki insan kendi sağlığını düşünerek hareket ediyor ve dikkatli davranıyorsa, aynı şekilde hayvanlar için de dikkatli olmak gerekir. Nede olsa onlarda birer biyolojik canlıdır ve yanlış yapılan her hareket onların biyolojik yapılarını etkileyecektir. Ve sağlık durumlarında bozulmalara yol açacaktır bu tür olaylara mahal vermemek için dikkat gerekir. Unutulmamalıdır ki onlar evlerdeki bir neşedir ve bu neşe kaynağını korumak ilk olarak beslenme ile başlar. 

 • Bozita Kedi Konservesi 

  Bozita Kedi Konservesi 

     Bozita, 1903 yılından itibaren İsveçli çiftçilerin becerikli, hünerli elleriyle üretilen ve her zaman kedi ve köpekler için üst düzey bir besin kaynağı olan bir marka olmuştur. İsveçli çiftçilerin ürettiği taze, kaliteli, güvenilir hammaddeler kullanılarak üretilen bu mamalar, yüksek oranda taze İsveç eti içermektedir. Aynı zamanda özel işlenmiş tahıllar, Selenyum vb. gibi formülasyonlar, mamaların gerçekten lezzetli oluşunu sağlamakta ve evcil hayvanlarımızın sağlığında olumlu etkiler rottweiler yaratmaktadır. Bozita ürünleri, kedilerinizin ve köpeklerinizin hayat boyu ihtiyaç duyduğu besin maddelerini içerecek şekilde ve onların doğalarına uygun bir besin maddesi olarak üretilmektedir.  

   Bozita, kedi ve köpek sahiplerini kullanıcılar arasında tavsiye edilen bir markadır. Bozita köpek maması, sindirimi yüksek tavuk etlerinden faydalanılarak üretilen bir mamadır ve küçük köpekler için en ideal beslenme türü olan mama formülleri kullanılarak üretilmektedir. Köpeklerin sindirim sistemleri üzerinde de olumlu etkiler yaratmaktadır. Bozita kedi maması ise içerdiği zengin balık aromaları ve parçalarını içeren özel formülleri sayesinde kedilerin en çok sevdiği mamalardan biri olmuştur. Bozita kedi mamalarının konserve tipinde olan mamaları da kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. BOZİTA KEDİ KONSERVESİ, içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulundurmayan, İsveç’in temiz doğasında yetişen taze sığır etlerinden üretilir. Kedilerin satılık rottweiler yemesini sevebileceği jöle kıvamında, karıştırılarak üretilmektedir. Herhangi bir yaş ve ırk farklılığı olmaksızın hemen hemen tüm kediler için uygun bir besin maddesidir. İçeriği ile ilgili bilgiler verecek olursak; 

  – İçeriğinde bir çok vitamin ve mineraller barındırmaktadır.Bu sayede kedinizin vücut sağlığını korumakta birebirdir. 

  – Hiçbir şekilde tatlandırıcı, renklendirici ve bozulmayı önleyebilen maddeler içermemektedir. 

  – Şeker içermemektedir ve yağlanmayı önlediği kanıtlanmıştır.  

  – İçerdiği yüksek miktardaki Taurin ile kedinizin göz sağlığını önemli ölçüde destekler.  

  – Her parçasında yaklaşık olarak %93 oranlarında et bulunmaktadır. 

  – Sentetik lezzet arttırıcılar vb. gibi olumsuz etki verebilecek maddeler kullanmak yerine, tamamen doğal hammaddeler kullanarak daha sağlıklı bir besin üretmektedirler.  

  Bozita, üretim tesislerinde Salmonella barındırmamayı ve büyümede kullanılacabilecek yani büyümeyi destekleyecek herhangi bir katı maddesi kullanmadığı garanti etmiştir. Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü tarafından BSE içermediği yani bildiğimiz adıyla Deli Dana Hastalığı içermediği belirlenmiş sayılı ülkelerden biridir. Kaliteli ürünler ürettikleri, AB tarafından da onaylanmıştır. BOZİTA KEDİ KONSERVESİ, sağlıklı bir deri ve parlak tüy oluşumu için temel oluşturan, B vitamini, çinko vb. gibi maddeler içermekte ve içerisinde bağışıklık sistemini de destekleyecek besin satılık rottweiler yavrusu maddeleri barındırmaktadır. Kısacası Bozita ürünleri, kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi ve ihtiyacı olan tüm besin maddelerini vücudunda barındırmasını sağlayacak türden bir mamadır.  

   Son olarak piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz, belirli Bozita kedi konservelerine örnekler verecek olursak; 

  – Bozita Karides Aromalı Soslu Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

  – Bozita Sığır Eti Aromalı Soslu Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

  – Bozita Ren Geyiği Etli Aromalı Soslu Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

  – Bozita Somon ve İstiridye Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

  – Bozita Geyik Etli Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

  – Bozita Tavuk ve Ciğer Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

  – Bozita Orkinos Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

   İnternette bu mamalar için belirli bir fiyat yoktur. Neredeyse bu mamaları satan her site farklı farklı fiyatlar belirlemektedir. Küçük bir araştırma yaparak kendinize en uygun fiyattaki ürünü bulup, güvenilir bir siteden alışveriş yapmanız yararınıza olmaktadır.  

 • Bozita Kedi Maması 

  Bozita Kedi Maması 

  Evcil hayvan besleyen herkesin belli sorumlulukları vardır. Sahip oldukları evcil dostlarına dikkatli ve özenli olmadırlar. Evcil hayvanlarımızın dengeli ve uygun bir biçimde beslenmesi çok önem gerektiren bir konudur. Aksi takdirde çok kısa süre içerisinde hayvanlarımız sağlık problemleri ile baş başa kalacaktır. Özellikle sindirim ve dolaşım problemleri bu durumda sıkça rastlanan rottweiler sağlık problemlerinin başında gelmektedir. Ne yazık ki gerekli önlemler alınmadığında bu rahatsızlıklar ileride ki daha büyük sorunların sadece birer başlangıcı olacaktır. Evcil dostlarınızı beslerken onların yaşama kalitesini artıracak ürünler kullanmanız tüm bu sorunları ortadan kaldıracaktır. Bozita Kedi Maması İsveçli bilim adamlarının hazırladığı evcil hayvanlarınız için mükemmel bir üründür. Üretici firma kalitesini yanı sıra yılların tecrübe birikimiyle tüm dünya çapında ün yapmıştır. Ve yüzyılı aşkın süredir evcil hayvanlarınız için üst kaliteye sahip ürünler üretmeye devam etmektedir. Ürün içeri incelendiğinde doğal hammaddelerin protein kaynağı olarak kullanıldığı görülmektedir. Sindirilebilir protein açısından da ürün oldukça zengindir.  

  Bozita Köpek Maması İsveç’ten Gelen Mucize Lezzet 

  Piyasada satılan özellikle marketlerden aldığınız mama içerikli lezzetsiz ve sağlıksız ürünlerin, evcil hayvanınızın dengesiz ve sağlıksız beslenmesine yol açacaktır. Bozita ürünlerinin Premium seviyesinde olmasını sağlayan, içeriğinde ki özel işlenmiş tahıllar ve selenyum katkısıdır. Kedilerinizin ihtiyacına satılık rottweiler yavrusu uygun olarak üretilen birçok alt türü bulunmaktadır. Bu mamalar içerisinden evcil hayvanınız için en uygun ürünü seçmek size kalmıştır.  

  Sindirime Uygun Bozita Kedi Maması Nasıldır? 

  Günümüzde hemen hemen her üründe protein katkısı bulunmaktadır. Fakat protein değerleri, kalitesi ve miktarları mamalar arasında farklılık göstermektedir. Sindirime uygun olarak üretilmiş olan Bozita Kedi Maması doğal ve taze protein içeriğiyle kendisini ön plana çıkarmıştır. Ürünlerin İsveçli çiftçiler tarafından yetiştirilen geyik, somon, hindi ve tavuk gibi hayvanların doğal kaynaklarından elde edilmesi ürünün kalitesini bir kez daha öne çıkarmıştır. Ne yazık ki piyasada yer alan bir çok ürünün kaynağı belli değildir. Kesinlikle sentetik protein vb. katkıları kullanan ürünleri evcil hayvanlarınızdan uzak tutunuz.  

  Eğer ki evcil dostunuz ile uzun bir hayat geçirmek istiyorsanız, onların fiziksel durumları için en uygun olan mama çeşidini seçerek sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamış olursunuz. Şunu unutmamak gerekir ki evcil hayvan beslemek oldukça riskli bir iştir. Maalesef ciddi bir şekilde ele alınmadığı taktirde ortaya istenmeyen durumlar çıkacaktır.  

  Kedi Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

  Yaş, kedinizin yaşına uygun bir mama seçmeniz çok önem gerektiren bir iştir. Her yaşa uygun mamayı bulmanız mümkündür. Yavru kedi mamaları bol miktarda enerji içerirken, yetişkin kedi mamaları için durum tersidir. Yaşam tarzı, Kedinizin hareketliliği burada önemlidir. Eğer ki evcil dostunuz satılık rottweiler nadiren dışarı çıkıyor, genellikle evde oturuyor ise daha çok kilo alacaktır. Bu durumda doğru gıda takviyesi kullanarak kedinizin ideal kiloda kalmasını sağlanmanız gerekir. Özel ihtiyaçlar, günümüzde bir çok kedi diyabet, böbrek ve kalp hastalığına sahiptir. Bu evcil dostlarımıza yardım edecek özel veteriner mamaları vardır. Bu konuda veterinerlerden yardım almayı ihmal etmeyiniz.  

  Hatırlatma: Yetişkin kedilerin tüy uzunluklarının fazlalığını ve tüylerinin parlak olmasını sağlamak için düzenli olarak taraması gerekmektedir. Aynı zamanda kedinin yediği besinlerin kalitesi deri ve tüy hassasiyetini etkiler bu da onu hayat tarzına yansır. Ucuz kedi mamaları sindirilmesi güç hammaddelerden hazırlanmış olup kedi mamaları evcil dostlarının sindirim sistemini bozacaktır, ishal ve olması gerektiğinden fazla dışkılamaya sebebiyet vererek hayvanınızın huzurunu kaçıracaktır. Bu nedenle kullanacağınız kaliteli kedi mamaları, kedinizin yetişkin veya yavru bir kedi ise sağlıklı bir yaşam sürmesini yada kitten kedi ise ırkına özgü yetişkin bir kedi olmasını sağlayacaktır.  

 • Bozita Köpek Konserve Maması 

  Bozita Köpek Konserve Maması 

  İnsanların evcil dostları olan köpekleri evlerimizde besleriz. Ve köpeğin doğum anından sonra insana ilk olarak sadık olan bir dosttur. Peki, bu dostlarımızı nasıl beslemeliyiz. Tabii ilk olarak sadık bir hayvanın yani köpeğiniz evinizde ona karşı sevgi ile beslemeniz lazım ve bu sevgiyi köpeğinize karşı göstermelisiniz lazım ki köpeğiniz sizin evinizde rahat ve güvende olduğunu hissedebilsin, bunu algılasın. Bu duyguyu rottweiler köpeğinizin algılaması için köpeğinize her zaman temiz, rahat ve sıcak bir yatak hazırlamalısınız. İçecek olduğu suyunu her gün tazelemelisiniz ve önüne oynayabilmesi için biraz oyuncak koymalısınız. 

  Bahçenizde ya da evinizin bir köşesinde sadece köpeğinize ait bir yer ayarlamanız gerekir. Bu nokta çok önemlidir. Köpek o ayırdığınız yerde kendini güvende hissedebilecek bir yer olması lazım. Köpeğinizi, köpekler için pet shoplarda satılan köpekler için özel ilaçlı sabunlar satılmaktadır. Bu ilaçlı sabunları alarak köpeğinizi düzenli ve devamlı olarak yıkamalı ve taramalısınız. İlaçlı sabunun en önemli faydalarından birisi köpeğinizi bit veya kenelerden korumasıdır. Böyle özel sabunlar kullanırsanız köpeğinizde bit ve pireler oluşmayacak ve köpeğiniz tertemiz olacaktır. 

  Bu işlem köpeğinizin sağlık açısından çok önemli bir husustur. Sağlık açısı sözünden bahsetmişken köpeğinizin muayenelerini ve aşılarını eksiksiz yaptırın ve siz de köpeğinizin herhangi bir yerinde kesik veya kızarıklık olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin. Böyle vakalara rastladığınız zaman, nasıl bir satılık yavru rottweiler  tedavi yapmanız gerektiğini uzmanlardan öğrenin ve köpeğinizi komple baştan sona elinizle kontrol ederek herhangi bir yerinde yara olup olmadığını kontrol edin. 

  Zaten elinizi gezdirdiğiniz yerlerde köpek davranış ve hareketlerinden de yara olup olmadığını belli eder. Elinizi gezdirirken canının acıdığını fark edebilirsiniz. Fark ettiğiniz yere çok dikkatli bakın. Köpeğinizi eğitebilirsiniz. Eğittiğiniz köpek diğer eğitilmemiş bir köpeğe göre daha çok güvende olup sizinle birlikte daha çok aktiviteye katılabilir. Köpeğinize olası bir kötü durumlarda ilkyardım uygulayabilmek için ilk yardım eğitimi alabilirsiniz. Siz ilkyardımı uyguladıktan sonra veterinere götürebilirsiniz. İlk yardım almama gerek yok demeyin unutmayın ki ilkyardım hayat kurtarır ve siz de ilkyardım eğitimi alarak köpeğinizin hayatını kurtarabilirsiniz. 

  Dilerseniz köpeğinizi kısırlaştırabilirsiniz. Köpeğinizi kısırlaştırarak, diğer köpeklerden gelecek olan hastalıklarda, sağlık problemin önüne geçmiş olursunuz. Köpeğinizin sağlıkaçısından sağlıklı kalabilmesi için yıllık olarak veterinere götürülüp, köpeğiniz üzerinde test yaptırılarak muayene etmesi köpeğinizin sağlıklı olmasını sağlar. Veteriner konusunda en iyi veterineri seçmelisiniz. Köpeğiniz yaralandığında veya çok önemli bir hastalığa yakalandığında eğer ki ameliyat olunması gereken bir yara veya hastalık ise ve ameliyat çok uzun sürecekse o ameliyatı yapabilecek bir satılık rottweiler veteriner seçmeliniz. O yüzden köpeğinizi veterinere her götürdüğünüzde sürekli aynı veterinere götürün ki veteriner sizi ve köpeğinizi iyice benimsesin. Köpeğiniz ile alakalı bütün bakım ve sağlık açısından birçok konuyu anlattık ama anlatmadığımız en önemli bir konu daha var. 

  Köpeğinizin beslenmesi. Köpeğinize mama alırken çok dikkat etmelisiniz. Markasını bilmediğiniz ucuz mamalardan sakının, Bozita Köpek Konserve maması köpeğiniz için güvenilir ve alınacak bir köpek mamasıdır. Bozita Köpek Konserve maması içinde en doğal ve taze proteinler bulunmaktadır. Köpeğinizin sindirim açısından da kolay sindirebilir ve köpeğinize kusma, ishal gibi sorunlar yaratmaz. Bu mama içindeki üretilen özel olarak işlenmiş tahıl ile selenyum katkıları sayesinde evcil dost besleyen müşterilerine karşı en iyi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu köpek mamasının en önemli özelliklerinden birisi ise İsveç’te en doğal hammaddeler ile İsveçliler sayesinde üretilip bizim ülkemizde kaliteli bir marka olarak satılmasıdır. 

 • Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması 

  Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması 

  Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması hassas köpeklerin tüketimi için hazırlanmış bir köpek mamasıdır. Tam bir köpek mamasıdır. Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması düşük yağ ve düşük protein içermesi nedeniyle sindirimi kolay pirinç ve tavuk eti içeriğiyle köpeklerimizin sindirim mekanizmasını yormayarak yüksek sindirim rottweiler oranına sahip olan oldukça lezzetli içeriğe sahip bir köpek maması olma özelliğini taşımaktadır. Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması yapısında glutenli buğday bulundurmaması nedeniyle gluteni alerjisi bulunan köpekler için oldukça uygun olarak üretilmiştir. Düşük Kalori bulundurması nedeniyle köpeklerinizin beslenmesini düzenleyerek, sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra köpeklerinize uyguladığınız beslenme diyetlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz gibi fiziksel aktivite uygulanan her ırk ve her yaş sınıfında ki köpekler için tüketilmesi amacıyla üretilmiştir.  

  – Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması içeriğinde hangi besin maddeleri bulunmaktadır? 

  Pirinç, Tavuk ( taze İsveç tavuğu ve tavuk eti unu), mısırözü, mısır, pancar kurusu küspesi, işlemlerden geçirilmiş tavuk dokuları, havuç, patates proteinleri, şeker kamışından elde edilen maya, potasyum klorür, sodyum klorür, mono kalsiyum fosfat 

  – Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması içeriğinde bulunan besinlerin köpeğinize ne gibi faydaları vardır? 

  Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması içeriğinde bulunan besinlerin köpeğinizin gelişimine pozitif etkisi olacağı gibi aynı zamanda köpeğinize uyguladığınız beslenme diyetlerinde yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Düşük yağlı yapısı sayesinde köpeğinizin kilo artışını engelleyeceği gibi yüksek protein bulunması nedeniyle gelişimine büyük bir katkı sağlamasına yardımcı olacaktır. Kaliteli proteinleri bünyesinde bulunduran tavuk eti, doku oluşumunu ve yenilenmelerini sağlayarak, köpeğinizin vücudunda bulunan yara ve benzeri türde ki etkenlerin tedavisinde yardımcı olacaktır. Mısır içerinde bulunan sağlıklı lifler ile sindirim konusunda sıkıntı yaşayan köpeğinizin bağırsak endikasyonlarını düzenleyerek kabız ve ishal satılık yavru rottweiler  gibi istenmeyen etkenlerin önlenmesinde fayda sağlamaktadır. Havuç gibi bitkisel gıdaların sağladığı vitaminler ile günlük alması gereken vitamin yüzdelerine en kısa şekilde ulaşmasına yardımcı olarak, vitamin eksikliği konusunda önleyici bir gıda takviyesini yapısında bulundurmaktadır.  

  Kalsiyum ve Florür içeren bu mama köpeklerinizin Kemik, Doku ve Eklem gelişimi konusunda destekleyerek bu konuda oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirmeyi amaçlamaktadır.  

  -Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim? 

  Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması köpeğinizin sindirim sıkıntısı yaşadığı dönemlerde, Kitlesel kilo alımı yaşanan zamanlarda, beslenme diyeti ile kilo alımının önüne geçilmesi satılık rottweiler  istendiği zamanlarda ve köpeğinizin fiziksel aktivite konusunda yaşadığı kilo fazlalıkları durumunda tercih edilerek köpeğinizi daha sağlıklı hale getirebilmeniz için tasarlanarak üretilmiştir. Sindirim bozukluğu endikasyonları yaşadığı ishal ve kabızlık gibi durumlarda köpeğinizin midesini yormayarak daha çabuk sindirim sağlaması amacıyla köpeğinize servis edebilirsiniz. Kilo fazlalığı yaşayan köpeklerde beslenme diyeti yaptırırken kullanılabilecek, köpeğinizin lezzetle tüketeceği bir mamadır. Fiziksel aktivite konusunda zorlanan köpeklerinizin kilo kontrolünü sağlanması konusunda Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması köpeğinizi enerji bakımından desteklerken, kilo almasını en aza indirgemek amacıyla üretilmiştir. Köpeğinizin saha sağlıklı bir hale gelmesini sağlarken, destekleyici yapısıyla sportif hale getirmek istediğiniz köpekleriniz için tercih edilebilir. Kuru olarak servis edilmesi gerekir. Yanında taze su bulundurulması gerekmektedir.  

  Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması köpeğinizin sağlığı açısından en önemli içeriklere sahip olan tam bir besleyici ve düzenleyici bir mamadır.  

 • Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması 

  Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması 

   Evcil hayvan bakımı oldukça zor ve sorumluluk isteyen bir iştir. Özellikle çalışan biriyseniz bu işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Eğer ki evcil hayvanınız bir köpekse daha çok sorumluluğa sahipsiniz çünkü onların bakımı oldukça zordur. Ayrıca doğru mamayı seçmezseniz köpeğiniz de bir takım  rottweiler  sindirim sorunları, vitamin eksiklikleri, kalça çıkıkları, köpeğin gelişiminde yavaşlama gibi oldukça önemli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. bu yüzden mama seçimine çok özen göstermelisini.  

   Köpeğiniz için mama bakıyorsanız Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması oldukça doğru bir tercih olacaktır. Bozita Naturals mamaları mini ırklar için üretilen yetişkin mamalarıdır. Ve oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. İsveç Tavuklu, Kuzu etli, hatta içinde Ren geyiği parçaları olan mamaları bile bulunmaktadır. 

    Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamaları normal hareketli ve çok hareketli yetişkin köpekler için kullanılmaktadır. Mamaların içinde bulunan tavuk parçaları köpeğinize günlük ihtiyacı olan protein miktarını sağlayacaktır. Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamaları çok güzel ayarlanmış bir besin değerlerine sahiptir bu nedenle daha önce kullandığınız Bozita Junior mamasından geçiş yaparken köpeğiniz hiç zorluk çekmeyecektir. İçinde Ren geyiği parçalarının da olması Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamasını bir adım öne taşımaktadır. Ren geyiği satılık rottweiler parçalarının bulunması evcil hayvan sahiplerinin özellikle bu mamayı tercih etmelerinde en önemli rolü oynamaktadır. dolayısıyla çok seçici olan köpeklerin en yüksek besin değerlerine sahip kuru mamasıdır.  

   Bozita naturals mini sensitive köpek mamasının içinde bulunan et kemik unu, tam tahıllı buğday, İsveç tavuğu (%3 oranında), İsveç Ren geyiği eti (%3 oranında), keten tohumu, yumurta tozu, şeker kamışı mayası, sodyum klorür, işlem görmüş tavuk dokuları oldukça besleyici bir mamanın olmasında yeterlidir. Ayrıca mamanın sahip olduğu %24 oranında protein, %12 oranında yağ, lif, mineraller, A3 vitamini, E vitamini, C vitamini,bakır ve kalsiyum da gözden kaçmamalıdır. bu yüksek enerjiye sahip olan mama antioksidan etkilerinden uzan ve AB onayından geçmiş bir mamadır. Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamaları köpeğinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri içermektedir. Yüksek protein oranıyla birlikte hassas sindirim sistemi olan köpeklere rahatlıkla yedirilebilir. Oldukça fazla tercih edilen bu mamanın tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de budur. 

   3.5 ve 9 kg’lık paketleriyle size de kolay bir alış imkanı sunmaktadır. Kullanımı da oldukça kolay olan Bozita Naturals Mini Sensitive satılık rottweiler yavrusu Köpek mamaları ılık veya soğuk suda yumuşatılarak da tüketilebilir ya da kuru olarak kullanılabilir. Günlük olarak Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamalarının kulanımını şu şekilde gösterebiliriz. 1-4 kg arası köpekler için günlük olarak 55 gram Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması kullanımı yeterli olacaktır. 5-10 kg arası köpekler için de günlük 115 gram mama kullanımı idealdir. 11-15 kg arası köpekler için günlük 170 gram mama kullanılmalıdır. 16-25 kg arası köpeklerin de günlük 170 gram mama kullanmaları onların gelişimi için yeterli olacaktır. Bu mama bütün köpekler için uygundur ve onların sindirimlerini de düzenleyip rahat bir uyku uyumalarında da oldukça önemli bir rol oynayacaktır. Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamasının bu kadar fazla tercih edilmesinin en önemli sebebi budur.  

 • BozitaShrimps Karidesli Kedi Konservesi 

  BozitaShrimps Karidesli Kedi Konservesi 

  Kediler genel anlamda evcil hayvanlar olmakla birlikte geçmişlerine baktığımızda evcil olmayan hayvanlar olarak gözümüze çarpmaktadır. . Asıl kökenlerine göre evcil olmayan kediler ilk olarak Kuzey Afrika uygarlıklarında ortaya çıkmışlardır. İlk ortaya Mısır Uygarlığında çıkan kedi türleri ilk başlarda yırtıcı ve zararlı hayvanlardı. Bunda bulundukları coğrafyada yaşadıkları barınma ve beslenme konusunda rottweiler yaşadıkları sıkıntılar baş etken olmuştur. Daha sonraları daha kolay beslenebilecekleri yerlerle tanışması sonrası evcilleşme süresine girmiş ve günümüzde birçok kedi türü evcil olarak yaşamlarına devam ettirmektedirler. 

  Kedilerin ağırlıkları 2.5 ila 12 kilogram arası değişebilmektedir. Ortalama yaşam süreleri 14 yıl olan kediler şartların uygun olması durumunda 20 yıla kadar yaşayabilmektedirler. Kediler güçlü ve esnek bedenlere, hızlırefleksif hareketlere ve yırtıcıpencelere sahiptirler. Bu sayede avlarını çok rahat bir şekilde avlayabilirler. Aynı zamanda insanların duymasının imkânı olmayan çok az şiddette veya çok çok yüksek şiddetteki sesleri kolaylıkla duyabilir, karanlıkta görebilirler. İnsanlara göre görme oranı düşük olmasına rağmen koku alma duyuları çok kuvvetlidir. 

  Kedilerin ortalama olarak 14 yıl civarında yaşadığını belirtmiş bu sürenin şartlara uygun olması durumunda 20 yıla kadar çıkabileceğinden bahsetmiştik. Kedilerin yaşam sürelerinin uzaması için kedilere bakacak olan kişilerin onların bakım ve beslenmesine çok önem göstermesi gerekmektedir. Kedi besleyecek satılık rottweiler olan kişinin öncelikli olarak kedi bakımı hakkında bazı temel bilgilere sahip olması ve kedileri sevmesi gerekir. Aksi takdirde hem kediler hem de bakacak kişi için zorlu bir süreç olabilir. 

  Kediler çok masum hayvanlar oldukları için bakışları ile bakacak olan kişileri zaten etkileyeceklerdir. Bundan dolayı bakacak olan kişinin kedinin bakımından kaçması için hiç bir neden bulunmamaktadır. Kedinizi bakacak olacağınız yer eviniz ise kedileriniz evinize alışmakta bir hayli sıkıntı yaşayacaktır. Çünkü kediler evinizde bulunan büyük eşyalara hiç alışkın değillerdir. Bundan dolayı kendilerini huzursuz hissedeceklerdir. Bu süreç içerisini de sizlere düşen ise kedinize kendini huzurda hissetmesi için oldukça şefkatli davranmanızdır. Yavru kedileriniz evinize alışamazsa sizlere kolay alışamazlar. 

   Bundan dolayı evinizde yavru kedi besleyecekseniz evinizi onların huzurda hissedebileceği şekilde dizayn etmeniz gerekmektedir. Yavru kediler bulundukları alana çok çabuk alışabilen hayvanlardır. Ama yine de kedileriniz uyurken yattıkları yerin altına sıcak bir su şisesi koymalısınız. Çünkü kediler kardeşleri ile yatarken oldukça sıcak ortama alışmışlardır. Aynı zamanda kedinizin bulunacağı ortam çok fazla kuru olmamalı ve oldukça havalandırılmalıdır. Çünkü kediler her ne kadar evcilleşseler bile özlerinde doğa hayvanlarıdır. Kedilerinizi bakımı sırasında yaşayacak olduğunuz bir başka sorun da kedilerinizin çok hareketli ve dinamik satılık rottweiler yavrusu hayvanlar olması olabilir. Sürekli hareket halinde oldukları için evinizde bulunan pencere ve bacaların yakınlarına gidebilirler. Bu durumda kedilerinizin pencere ve bacadan düşme ihtimali ortaya çıkabilir. Bu durumu önlemek için kedilerinizi pencere ve bacalardan uzak tutmalı veya evinizde kedilerinizin ulaşabileceği pencere ve bacaları kapalı tutmalısınız. 

  Yavru kedileriniz için en önemli konu beslenmedir. Beslenme kedilerinizin gelişimi ve büyümesi için çok önemlidir. Yavru kedilerinizi kesinlikle sütle beslememelisiniz. Çünkü süt kedinizin midesine ağır gelebilir ve onun rahatsızlanmasına neden olabilir. Kediniz 3 aydan küçük ise günlük 4 öğün mama vermelisiniz. 3 ila 6 ay arasında ise ortalama günde 3 öğün, daha sonrasında ise günde ortalama 2 öğün mama vermelisiniz. Kedinize vermiş olduğunuz mamanın az miktarda fakat sık sık verilmesine özen gösteriniz. Ancak kedinize yeni mamasını bir anda vermemelisiniz. 5 ila 7 gün arası eski maması ile karıştırarak vermeniz yeni mamasına kolaylıkla alışmasını sağlayacaktır. 

 • Brekkies Excel Tavuklu Ördekli Kedi Maması 

  Brekkies Excel Tavuklu Ördekli Kedi Maması 

  Evcil kediler, sahipleri tarafından her zaman bakılmak, şefkat, sevgi ve şımartılmak isterler. Şımarttığınız her dakika, kediniz size daha çok bağlanır ve sizi çok sever. Yıkanmayı da çok severler. Mümkün olduğunca kedinizi haftada 2 kez yıkayabilirsiniz. Ama bazı kediler ise suyu hiç sevmez ve yıkanmaktan rottweiler nefret ederler. Bu gibi nefret konularında kedinizi sık sık yıkayın ki suya alışsın ve yıkanmaktan büyük bir zevk alarak yıkansınlar. Kedinizi banyo ettirirken kediler için özel olarak petshoplarda satılan kedi sabunu var bu sabunla kedinizi yıkadığınız takdirde, kedinizi ne kadar bit, pire, kene varsa hepsini önleyecek ve bir daha bit, pire, kene oluşmasını engelleyecektir. 

  Üstelik daha canlı ve parlak bir tüyleri olmasını da sağlayacaktır. Kedinize, evinizin bir köşesinde yer ayırın kedinize sizin için özel olduğunu hissettirin. Ayırmış olduğunuz kedinin evinde yatacak olduğu yeri yumuşak battaniye tarzında bir şey koyun ve kediniz bu yumuşak pamuk bir battaniye sayesinde çok güzel uyku çekmesini sağlayarak, uyku düzenini daha düzenli tutacaktır. Hayvanlar her şeyi algılar. Bu yüzden evinizde diğer bir başka hayvan besliyorsanız, hepsini eşit şekilde sevin ve ayrım yapmayın kedilerin algılama içgüdüselleri güçlü olduğundan dolayı bu hareketi algılayacak, kıskanacak ve size küsecektir. 

  Kediniz çok kıl dökebilme riski taşımaktadır. Dökülen olduğu kılın veya tüyün solunum yoluyla ağıza girmesiyle çok ciddi kist hastalıklara neden olabilir. Bu nedenden dolayı hem kedinizin sağlığı açısından hem de sizin sağlığınızın açısından kedinizi her yıkamadan önce, ağzı geniş değil sık olan bir tarak ile taramanızda fayda var. Taradığınız zaman, kedinizin üstündeki oluşan ölü tüyler bu tarağın ağzına takılarak böyle dökülme gibi problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Hemen akabinde satılık rottweiler yavrusu zaten banyoya katarsınız. Kedinizin üstündeki tüy ve kıllar daha canlı bir hal almış olur. Kedinizin canı sıkılmaması, bir şeyler ile onayabilmesi açısından, yatmış olduğu yatağın kenarına, ufak renkli plastik toplar koyabilirsiniz. Kediniz canı sıkıldığında böyle şeyler ile oynamayı çok sevecektir. 

  Bu durum kedinizi hem de sizi çok mutlu edecektir. Kedinizin ağız ve diş sağlığı da önemlidir. Bu ağız ve diş sağlığının yanında da aşılar, veterinerlik kontrolleri de çok önemlidir. Yılda bir defa kediniz, rahatsız olmadığı halde, veteriner kontrolüne götürülmesi, herhangi bir oluşabilecek hastalık falan varsa erken teşhis sayesinde çok iyi olacaktır. Kedinizi, tanımadığınız veterinerlere götürmeyin. Uğraşmak istemeyip baştan sağma yapabilir. Sürekli olarak gittiğiniz bir veteriner varsa o veterinere giderseniz kedinizin sağlık ile ilgili problemleriyle en iyi tedavi edecektir. Az önce de dediğimiz ağız ve diş sağlığı yediği içtiği ne varsa hepsi yüzünden kaynaklanabilir. Yedikleri mama dâhil etki edebilir. 

  Ucuz mama diyerek kedinizin sağlığı ile oynamayın. Mesela tavsiye edilen kediler için çok uygun Brekkies Excel Tavuklu Ördekli Kedi Maması tüm pet shoplarda satılmaktadır. Kedinize bu mamayı gönül satılık rottweiler rahatlığı ile yedirebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu mama, dişleri, diş etlerini ve kedinizin tüm kemiklerini güçlendirmekle, kedinizin vücudundaki tüyleri bile daha parlak ve canlı tutmayı sağlar. İçerisinde, Tahıllar, % 15 oran ile tavuk, % 4 oranı ile ördek parçaları, % 4 oran ile bezelye ve sebze parçacıkları, bitkisel ve tamamen doğal protein, vitamin özleri, hem sıvı hem ise katı yağlar da bulunmaktadır. 

 • Brit Care Chicken Breast Tavuklu Kedi Konservesi 

  Brit Care Chicken Breast Tavuklu Kedi Konservesi 

  Bir kedi sahiplenmek ve evde bir kediye bakmak istiyorsanız, tam anlamıyla karar vermeden önce, düşünmeniz gereken bazı detaylar vardır. Kediyi nereden alacağınız düşünüp karar vereceğiniz detaylardan biridir. Bir sokak kedisini sahiplenmek istiyorsanız, önceliğiniz evinizde bakmak istediğiniz rottweiler kedinin, sağlık kontrollerini yaptırmanız olmalıdır. Kedinin herhangi bir hastalığının olup olmadığı oldukça önemlidir. Sokak kedisini sahiplenip, sağlık kontrollerini yaptırdıktan sonra, veteriner hekiminizle kedinizin aşı takvimini oluşturmalı ve oluşturulan bu takvime uygun davranmalısınız. 

  Alacağınız kedi eğer yavru bir kedi ise, annesinden ayrılacak kadar büyük olmasına dikkat etmelisiniz. Annesinin yanında olan ve hala anne sütü ile beslenmeye ihtiyacı olan bir yavru kediyi, annesinden ayırmanız, ona yapacağınız en büyük haksızlık olacaktır. Annesinden zamansız ayrılarak, anne sütünü alması gereken zamana kadar alamayan kediler, daha çok hastalık riski taşımaktadırlar. Anne sütünün yavru kediyi koruyan özelliği nedeniyle, kedinizin hayatı boyunca bu durumdan etkilenmesine neden olabilirsiniz. Bu nedenle sokaktan sahipleneceğiniz bir yavru kedinin, kesinlikle anne sütü almasına engel olmamalısınız. 

  Sahipleneceğiniz kediyi bir pet shoptan alacaksanız, kedinizin cinsini seçme şansına da sahip olabilirsiniz. Pet shopta hangi kediyi alacağınıza karar verirken, kedinin bazı özelliklerine dikkat etmenizde fayda olacaktır. Kedinin gözlerinin çapaklı ve akıntılı olması, kulaklarında akıntı bulunması ve tüylerinin satılık rottweiler yavrusu sağlıklı görünmemesi, pet shoptan alacağınız kedide dikkat etmeniz gereken durumlardan bazılarıdır. Kedinizi evinize getirmeden önce, bazı hazırlıklar yapmanızda fayda olacaktır. Kedinizin evde ihtiyaç duyacağı malzemeleri önceden edinmeniz, kedi eve geldiğinde işinizi kolaylaştıracaktır. 

  Bu malzemelerin arasında en önemli olanları, kedinizin tuvalet ihtiyacı için kullanacağı kedi kumu, ona uygun bir yatak ve yemek ile su kabıdır. Kedinize evinizde sadece ona ait olacak bir yer ayırmanız kedinizin evi daha çabuk benimsemesine yardımcı olacaktır. Eve ilk geldiği günlerde ise ona ait olan bu alan, onun rahatlamasını da sağlayacaktır. Ancak kedinizin yemek yemesi için ayırdığınız alan ile tuvalet ihtiyacını karşıladığı alanın farklı yerlerde olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü kediler tuvalet ihtiyaçlarını karşıladıkları yerde, yemek yemekten hoşlanmazlar. Kedinizin size güven duymasını sağlamanız için, özellikle ilk günlerde ona çok yakın bir ilgi göstermeli, çabuk alışmasına yardımcı olmalısınız. 

  Kediniz için önemli olan bir ayrıntıda, kedinizin nasıl besleneceğine önceden karar vermeniz olacaktır. Kedinizin iyiliği için beslenmesi konusunda bilmeniz gereken ilk şey, kedinizi hazır kedi maması ile beslemeniz gereğidir. Kedinizi, evde hazırladığınız yemeklerle beslenmeniz, onun sağlığını riske satılık rottweiler atacağınız anlamını taşımaktadır. Kediniz yavru bir kedi ise ve anne sütünden yeni ayrılıyorsa, seçeceğiniz mamanın kalitesi daha da büyük önem taşımaktadır. Anne sütünden yeni ayrılan kedilerin, yeni mamaya sindirim sisteminin alışmasını sağlamak, yeni mamaya yavaş yavaş geçilmesini gerektirir. Kediniz için mama seçimi yapmanız, kediniz için oldukça önemli bir seçim olacaktır. 

  Kediniz için seçeceğiniz mamanın, onun sağlığını koruyacağını bilerek seçim yapmalısınız. Kaliteli bir kedi maması seçimi yapmak, kedinize karşı önemli sorumluluklarınızdan bir tanesidir. Brit Care Chicken Breast tavuklu kedi konservesi uzmanların önerdiği hazır kedi mamalarından biridir. Yüksek oranda et içermesi ve düşük tahıl oranıyla dikkat çeken Brit Care Chicken Breast tavuklu kedi konservesi, bu özellikleriyle kaliteli bir kedi maması görüntüsü veriyor. 

   Hayvansal ürünlerin ve et ürünlerinin kullanılmadığı mamanın böylece daha kaliteli olması ve protein değerinin kullanılan gerçek etten dolayı kaliteli olması, kaliteli bir kedi mamasında olması gereken özelliklerden biri. İçeriğinde kedi sağlığını olumsuz etkileyecek zararlı maddelerin bulunmaması da, bu mamanın kalitesini daha da artıran bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. 

Reklam

WordPress.com’da Blog Oluşturun.