WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması 

Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması 

 Evcil hayvan bakımı oldukça zor ve sorumluluk isteyen bir iştir. Özellikle çalışan biriyseniz bu işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Eğer ki evcil hayvanınız bir köpekse daha çok sorumluluğa sahipsiniz çünkü onların bakımı oldukça zordur. Ayrıca doğru mamayı seçmezseniz köpeğiniz de bir takım  rottweiler  sindirim sorunları, vitamin eksiklikleri, kalça çıkıkları, köpeğin gelişiminde yavaşlama gibi oldukça önemli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. bu yüzden mama seçimine çok özen göstermelisini.  

 Köpeğiniz için mama bakıyorsanız Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması oldukça doğru bir tercih olacaktır. Bozita Naturals mamaları mini ırklar için üretilen yetişkin mamalarıdır. Ve oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. İsveç Tavuklu, Kuzu etli, hatta içinde Ren geyiği parçaları olan mamaları bile bulunmaktadır. 

  Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamaları normal hareketli ve çok hareketli yetişkin köpekler için kullanılmaktadır. Mamaların içinde bulunan tavuk parçaları köpeğinize günlük ihtiyacı olan protein miktarını sağlayacaktır. Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamaları çok güzel ayarlanmış bir besin değerlerine sahiptir bu nedenle daha önce kullandığınız Bozita Junior mamasından geçiş yaparken köpeğiniz hiç zorluk çekmeyecektir. İçinde Ren geyiği parçalarının da olması Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamasını bir adım öne taşımaktadır. Ren geyiği satılık rottweiler parçalarının bulunması evcil hayvan sahiplerinin özellikle bu mamayı tercih etmelerinde en önemli rolü oynamaktadır. dolayısıyla çok seçici olan köpeklerin en yüksek besin değerlerine sahip kuru mamasıdır.  

 Bozita naturals mini sensitive köpek mamasının içinde bulunan et kemik unu, tam tahıllı buğday, İsveç tavuğu (%3 oranında), İsveç Ren geyiği eti (%3 oranında), keten tohumu, yumurta tozu, şeker kamışı mayası, sodyum klorür, işlem görmüş tavuk dokuları oldukça besleyici bir mamanın olmasında yeterlidir. Ayrıca mamanın sahip olduğu %24 oranında protein, %12 oranında yağ, lif, mineraller, A3 vitamini, E vitamini, C vitamini,bakır ve kalsiyum da gözden kaçmamalıdır. bu yüksek enerjiye sahip olan mama antioksidan etkilerinden uzan ve AB onayından geçmiş bir mamadır. Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamaları köpeğinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri içermektedir. Yüksek protein oranıyla birlikte hassas sindirim sistemi olan köpeklere rahatlıkla yedirilebilir. Oldukça fazla tercih edilen bu mamanın tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de budur. 

 3.5 ve 9 kg’lık paketleriyle size de kolay bir alış imkanı sunmaktadır. Kullanımı da oldukça kolay olan Bozita Naturals Mini Sensitive satılık rottweiler yavrusu Köpek mamaları ılık veya soğuk suda yumuşatılarak da tüketilebilir ya da kuru olarak kullanılabilir. Günlük olarak Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamalarının kulanımını şu şekilde gösterebiliriz. 1-4 kg arası köpekler için günlük olarak 55 gram Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Maması kullanımı yeterli olacaktır. 5-10 kg arası köpekler için de günlük 115 gram mama kullanımı idealdir. 11-15 kg arası köpekler için günlük 170 gram mama kullanılmalıdır. 16-25 kg arası köpeklerin de günlük 170 gram mama kullanmaları onların gelişimi için yeterli olacaktır. Bu mama bütün köpekler için uygundur ve onların sindirimlerini de düzenleyip rahat bir uyku uyumalarında da oldukça önemli bir rol oynayacaktır. Bozita Naturals Mini Sensitive Köpek Mamasının bu kadar fazla tercih edilmesinin en önemli sebebi budur.  

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: