WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması 

Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması 

Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması hassas köpeklerin tüketimi için hazırlanmış bir köpek mamasıdır. Tam bir köpek mamasıdır. Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması düşük yağ ve düşük protein içermesi nedeniyle sindirimi kolay pirinç ve tavuk eti içeriğiyle köpeklerimizin sindirim mekanizmasını yormayarak yüksek sindirim rottweiler oranına sahip olan oldukça lezzetli içeriğe sahip bir köpek maması olma özelliğini taşımaktadır. Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması yapısında glutenli buğday bulundurmaması nedeniyle gluteni alerjisi bulunan köpekler için oldukça uygun olarak üretilmiştir. Düşük Kalori bulundurması nedeniyle köpeklerinizin beslenmesini düzenleyerek, sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra köpeklerinize uyguladığınız beslenme diyetlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz gibi fiziksel aktivite uygulanan her ırk ve her yaş sınıfında ki köpekler için tüketilmesi amacıyla üretilmiştir.  

– Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması içeriğinde hangi besin maddeleri bulunmaktadır? 

Pirinç, Tavuk ( taze İsveç tavuğu ve tavuk eti unu), mısırözü, mısır, pancar kurusu küspesi, işlemlerden geçirilmiş tavuk dokuları, havuç, patates proteinleri, şeker kamışından elde edilen maya, potasyum klorür, sodyum klorür, mono kalsiyum fosfat 

– Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması içeriğinde bulunan besinlerin köpeğinize ne gibi faydaları vardır? 

Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması içeriğinde bulunan besinlerin köpeğinizin gelişimine pozitif etkisi olacağı gibi aynı zamanda köpeğinize uyguladığınız beslenme diyetlerinde yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Düşük yağlı yapısı sayesinde köpeğinizin kilo artışını engelleyeceği gibi yüksek protein bulunması nedeniyle gelişimine büyük bir katkı sağlamasına yardımcı olacaktır. Kaliteli proteinleri bünyesinde bulunduran tavuk eti, doku oluşumunu ve yenilenmelerini sağlayarak, köpeğinizin vücudunda bulunan yara ve benzeri türde ki etkenlerin tedavisinde yardımcı olacaktır. Mısır içerinde bulunan sağlıklı lifler ile sindirim konusunda sıkıntı yaşayan köpeğinizin bağırsak endikasyonlarını düzenleyerek kabız ve ishal satılık yavru rottweiler  gibi istenmeyen etkenlerin önlenmesinde fayda sağlamaktadır. Havuç gibi bitkisel gıdaların sağladığı vitaminler ile günlük alması gereken vitamin yüzdelerine en kısa şekilde ulaşmasına yardımcı olarak, vitamin eksikliği konusunda önleyici bir gıda takviyesini yapısında bulundurmaktadır.  

Kalsiyum ve Florür içeren bu mama köpeklerinizin Kemik, Doku ve Eklem gelişimi konusunda destekleyerek bu konuda oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirmeyi amaçlamaktadır.  

-Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim? 

Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması köpeğinizin sindirim sıkıntısı yaşadığı dönemlerde, Kitlesel kilo alımı yaşanan zamanlarda, beslenme diyeti ile kilo alımının önüne geçilmesi satılık rottweiler  istendiği zamanlarda ve köpeğinizin fiziksel aktivite konusunda yaşadığı kilo fazlalıkları durumunda tercih edilerek köpeğinizi daha sağlıklı hale getirebilmeniz için tasarlanarak üretilmiştir. Sindirim bozukluğu endikasyonları yaşadığı ishal ve kabızlık gibi durumlarda köpeğinizin midesini yormayarak daha çabuk sindirim sağlaması amacıyla köpeğinize servis edebilirsiniz. Kilo fazlalığı yaşayan köpeklerde beslenme diyeti yaptırırken kullanılabilecek, köpeğinizin lezzetle tüketeceği bir mamadır. Fiziksel aktivite konusunda zorlanan köpeklerinizin kilo kontrolünü sağlanması konusunda Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması köpeğinizi enerji bakımından desteklerken, kilo almasını en aza indirgemek amacıyla üretilmiştir. Köpeğinizin saha sağlıklı bir hale gelmesini sağlarken, destekleyici yapısıyla sportif hale getirmek istediğiniz köpekleriniz için tercih edilebilir. Kuru olarak servis edilmesi gerekir. Yanında taze su bulundurulması gerekmektedir.  

Bozita Light Chicken Rice Tavuklu Pirinçli Düşük Kalorili Köpek Maması köpeğinizin sağlığı açısından en önemli içeriklere sahip olan tam bir besleyici ve düzenleyici bir mamadır.  

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: