WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bozita Kedi Konservesi 

Bozita Kedi Konservesi 

   Bozita, 1903 yılından itibaren İsveçli çiftçilerin becerikli, hünerli elleriyle üretilen ve her zaman kedi ve köpekler için üst düzey bir besin kaynağı olan bir marka olmuştur. İsveçli çiftçilerin ürettiği taze, kaliteli, güvenilir hammaddeler kullanılarak üretilen bu mamalar, yüksek oranda taze İsveç eti içermektedir. Aynı zamanda özel işlenmiş tahıllar, Selenyum vb. gibi formülasyonlar, mamaların gerçekten lezzetli oluşunu sağlamakta ve evcil hayvanlarımızın sağlığında olumlu etkiler rottweiler yaratmaktadır. Bozita ürünleri, kedilerinizin ve köpeklerinizin hayat boyu ihtiyaç duyduğu besin maddelerini içerecek şekilde ve onların doğalarına uygun bir besin maddesi olarak üretilmektedir.  

 Bozita, kedi ve köpek sahiplerini kullanıcılar arasında tavsiye edilen bir markadır. Bozita köpek maması, sindirimi yüksek tavuk etlerinden faydalanılarak üretilen bir mamadır ve küçük köpekler için en ideal beslenme türü olan mama formülleri kullanılarak üretilmektedir. Köpeklerin sindirim sistemleri üzerinde de olumlu etkiler yaratmaktadır. Bozita kedi maması ise içerdiği zengin balık aromaları ve parçalarını içeren özel formülleri sayesinde kedilerin en çok sevdiği mamalardan biri olmuştur. Bozita kedi mamalarının konserve tipinde olan mamaları da kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. BOZİTA KEDİ KONSERVESİ, içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulundurmayan, İsveç’in temiz doğasında yetişen taze sığır etlerinden üretilir. Kedilerin satılık rottweiler yemesini sevebileceği jöle kıvamında, karıştırılarak üretilmektedir. Herhangi bir yaş ve ırk farklılığı olmaksızın hemen hemen tüm kediler için uygun bir besin maddesidir. İçeriği ile ilgili bilgiler verecek olursak; 

– İçeriğinde bir çok vitamin ve mineraller barındırmaktadır.Bu sayede kedinizin vücut sağlığını korumakta birebirdir. 

– Hiçbir şekilde tatlandırıcı, renklendirici ve bozulmayı önleyebilen maddeler içermemektedir. 

– Şeker içermemektedir ve yağlanmayı önlediği kanıtlanmıştır.  

– İçerdiği yüksek miktardaki Taurin ile kedinizin göz sağlığını önemli ölçüde destekler.  

– Her parçasında yaklaşık olarak %93 oranlarında et bulunmaktadır. 

– Sentetik lezzet arttırıcılar vb. gibi olumsuz etki verebilecek maddeler kullanmak yerine, tamamen doğal hammaddeler kullanarak daha sağlıklı bir besin üretmektedirler.  

Bozita, üretim tesislerinde Salmonella barındırmamayı ve büyümede kullanılacabilecek yani büyümeyi destekleyecek herhangi bir katı maddesi kullanmadığı garanti etmiştir. Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü tarafından BSE içermediği yani bildiğimiz adıyla Deli Dana Hastalığı içermediği belirlenmiş sayılı ülkelerden biridir. Kaliteli ürünler ürettikleri, AB tarafından da onaylanmıştır. BOZİTA KEDİ KONSERVESİ, sağlıklı bir deri ve parlak tüy oluşumu için temel oluşturan, B vitamini, çinko vb. gibi maddeler içermekte ve içerisinde bağışıklık sistemini de destekleyecek besin satılık rottweiler yavrusu maddeleri barındırmaktadır. Kısacası Bozita ürünleri, kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesi ve ihtiyacı olan tüm besin maddelerini vücudunda barındırmasını sağlayacak türden bir mamadır.  

 Son olarak piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz, belirli Bozita kedi konservelerine örnekler verecek olursak; 

– Bozita Karides Aromalı Soslu Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

– Bozita Sığır Eti Aromalı Soslu Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

– Bozita Ren Geyiği Etli Aromalı Soslu Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

– Bozita Somon ve İstiridye Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

– Bozita Geyik Etli Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

– Bozita Tavuk ve Ciğer Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

– Bozita Orkinos Aromalı Jöleli Parçalı Kedi Konservesi (370gr) 

 İnternette bu mamalar için belirli bir fiyat yoktur. Neredeyse bu mamaları satan her site farklı farklı fiyatlar belirlemektedir. Küçük bir araştırma yaparak kendinize en uygun fiyattaki ürünü bulup, güvenilir bir siteden alışveriş yapmanız yararınıza olmaktadır.  

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: