WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bozita Cis Beef Biftekli Kedi Konservesi 

Bozita Cis Beef Biftekli Kedi Konservesi 

Hazır kedi mamalarını tercih edenler için doğru bir seçenek olan Bozita Cis Beef Biftekli Kedi Konservesi kedinizi mutlu edecek bir lezzete sahiptir. Kediniz için gereken tüm vitamin ve mineralleri bir arada toplayan bu konserve mama sizin ve kedinizin hayatına mutlu dokunuşlar yapacaktır. %93 oranda et ürünü rottweiler taşımakta olan kedi konservesi protein zengini bir besin kaynağıdır. Ayrıca domuz eti, doğal yağ, doğal immunizer ve taurin ihtiva etmektedir. Taurin maddesi görme duyusuna destek sağlayarak kedilerin daha sağlıklı görmelerini sağlamaktadır. 

Kalp sağlığı açısından da önemli bir yere sahip olan taurin maddesi kedinize vermeniz gereken bir maddedir ve Bozita biftekli kedi konservesi ile bu ihtiyacı karşılamanız mümkündür. Et ürünlerinden üretilen mamalar hayvanlar tarafından severek ve iştahla tüketilmektedir. Doğal et kokusunu taşımakta, görünüm olarak et görünümüne sahip ve doğal et tadında bir mamadır. Biftekli hazır kedi konservesi kediniz için olduğu kadar sizin içinde güzel bir seçenektir. Çünkü ayrı ayrı vermeniz gereken tüm gıda takviyelerini hepsi bir arada tek bir ürünle karşılamış olursunuz. 

Hem bütçenizi zorlamamış olursunuz, hem de uğraşmadan yorulmadan bu işlemleri tamamlamış olursunuz. Doğru beslenen bir kedinin gelişim aşamaları olması gerektiği şekilde ilerler. Yavaş yavaş büyümekte olan bir minik satılık rottweiler yavrusu yavrunuz, bir can dostunuz varsa eğer onu en iyi şekilde geliştirebilmek için Bozita mama en iyi tercihiniz olsun. Bozita mamalar yavru, yetişkin ve yaşlı olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Her yaştaki kedinin gerçekleştirdiği aktiviteler ve harcadığı enerji farklıdır. Harcanan enerjiye göre ve gerçekleştirilen aktiviteye göre ihtiyaç duyulan mama değişim göstermektedir. 

Yavru bir kedi için olabildiğince yüksek proteinli ve enerji verici mamalar seçilmelidir, çünkü bu yavru kediler çok hareketlidirler ve yerlerinde duramazlar işte bu yüksek enerji kaybını yerine koyabilmek için enerji veren besinlerden üretilmiş mamalara ihtiyaç vardır. Artık daha yavaş gelişen yetişkin bir kedi için daha az enerji veren mamalar seçilmelidir. Onlar enerjilerini daha az tüketeceği için fazlasına ihtiyaç yoktur. Onlar yavru bir kedi kadar çok hareket etmezler, dolayısıyla fazla enerji yüklemek gereksizdir. 

Özel olarak paketlenmiş Bozita mamalar ile sizlerde hem bütçenizi koruyun hem de kedinizi koruyun. Bozita Cis Beef biftekli kedi konservesi kullanım ve saklama koşulları – Bozita Cis Beef biftekli kedi konservesi kullanırken kedinizin ağırlığı önemlidir. Kedinizin kilosuna göre miktarlar ayarlanmalıdır. Kilosu oranında öğünler sıklaştırılıp, azaltılabilir veya öğün miktarı ayarlanabilir. İhtiyacı olandan fazla verilirse obeziteye yol açabilir ve böyle olursa beraberinde sağlık sorunları başlar. 

Sağlık sorunlarını aşmak ise çok daha zor olacaktır. En güzel yapılması gereken ne çok ne az olmadan, belli bir ayar yaparak düzenli bir şekilde beslenmesini sağlamaktır. Bozita mamaları saklama koşulları ise sağlık açısından satılık rottweiler önem arz etmektedir. Açılmış olan kutunun saklama süresi 24 saattir. Buzdolabında saklama koşulu ile en çok 48 saat içerisinde tüketilmesi gerekmektedir. Daha fazla zaman geçmesi sonucunda mama bozulabileceği için tüketilmemelidir. 

Aksi takdirde gıda zehirlenmelerine yol açabilir. Nasıl ki insan kendi sağlığını düşünerek hareket ediyor ve dikkatli davranıyorsa, aynı şekilde hayvanlar için de dikkatli olmak gerekir. Nede olsa onlarda birer biyolojik canlıdır ve yanlış yapılan her hareket onların biyolojik yapılarını etkileyecektir. Ve sağlık durumlarında bozulmalara yol açacaktır bu tür olaylara mahal vermemek için dikkat gerekir. Unutulmamalıdır ki onlar evlerdeki bir neşedir ve bu neşe kaynağını korumak ilk olarak beslenme ile başlar. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: