WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması 

Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması 

İnsanların bir kısmı evlerin de hayvan beslemekten zevk alır. Bazen yalnız yaşayanlar kendilerine evde arkadaş olması açısından bazıları da çocuklarına hayvan sevgisi aşılamak için evlerinde evcil hayvan beslemeyi tercih ederler. Sebep her ne olursa olsun eviniz de bir hayvan besliyor iseniz ya da beslemeye rottweiler karar verdi iseniz evinize alıp getirdiğiniz hayvanı en iyi şekilde bakmanız gerekir. Çünkü o hayvan eve geldiği andan itibaren o evin bir bireyi durumuna gelmiştir. Hayvanın temizliği, veteriner kontrolleri önemli ayrıntılardır. Hem hayvanın sağlığı için hem de evde yaşayanlar için bu gereklidir. 

Tüm bunların yanında hayvanın beslenmesi de çok önemli bir unsurdur. Tam ve dengeli şekilde beslenen bir hayvan sağlıklı bir şekilde yaşar. Evde hayvan bakarken özelikle apartman da yaşayanların tercihi kedi olur. Kediler köpekler ile kıyaslandığı zaman gürültü yapmayan hayvanlardır. Ayrıca kediler kendini sevdirmeyi çok sevdiği için çocuklar ile iyi bir iletişim kurarlar. Siz de tercihinizi kedilerden yana kullandı iseniz kedinizin besin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması kullanabilirsiniz. Tüm yaş grubunda ve ağırlıktaki kedilere verebileceğiniz bir mama çeşididir. 

Bozita Chunks İn Jelly With Mackarel Uskumru Soslu Kedi Maması, süper Premium bir mama olup aynı zamanda ithal bir mama çeşididir. İçerisinde ki etkin besin maddesi kedilerin yemekten çok büyük zevk aldığı balıktır. Lezzeti en üst seviyede tutmak için soslu yapılmıştır. Özel sosun içinde uskumru balığı katılınca kedilerin tam damak zevkine uygun olarak üretimi yapılmıştır. Paket boyutu mikro olup, bir paketin satılık rottweiler sahip olduğu ağırlık 370 gramdır. Mamanın satış fiyatı da 6, 13 TL’dir. Sahip olduğunuz kedinin yaşına ve ağırlığına göre kedinin günlük aktivitesi için gerekli olan enerji miktarına göre vereceğiniz mama miktarını ayarlayabilirsiniz. 

Günde iki ya da üç öğün şeklinde yanında içme suyu ile beraber kedinize besin ihtiyacı için verebilirsiniz. Soslu bir mama olduğu için açık olan paketin muhafazasını buzdolabında yapın. En kısa sürede de kedinize tüketmesi için verin. Bu tarz mamaları satın alırken son kullanma tarihine dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Kendinize gıda alışverişi yaparken sağlık açısından mutlaka satın aldığınız gıda ürünlerine baktığınız gibi kedinizinkine de dikkat etmeniz gerekir. Çünkü tüm tarihi geçmiş gıda ürünleri sağlık açısından bir tehdit unsurudur. Bozita Chunks in Jelly With Mackarel uskumru soslu kedi maması kedinizin tüm besin ihtiyacını en iyi şekilde karşıladığı gibi içerisin de kedinin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineral değerleri vardır. 

Tüm bunların yanında da lezzet olarak kedilerin en çok sevdiği mama çeşididir. Kedilerin en sevdiği besin maddesinin balık olduğunu yukarıda yazmıştık. Bu mamada da kullanılan uskumru balığının özel sos ile satılık rottweiler yavrusu birleştirilmesi ile lezzet seviyesi maksimum düzeye çıkmaktadır. Sağlıklı beslenir iken beslendikleri mamanın da ayrıca lezzetli olması kedilerin daha huzurlu olmasını sağlar. Bir kedi ne kadar huzurlu olursa size daha iyi bir ev arkadaşı olacağı gibi var ise çocuğunuza da çok iyi bir oyun arkadaşı olacaktır. Baktığınız kedi hangi tür olur ise olsun, hangi yaşta olur ise olsun, ağırlığı da fark etmez, kedinizin beslenme ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak için, Bozita Chunks in Jelly With Mackarel uskumru soslu kedi maması ile karşılayabilirsiniz. Öğün miktarını da kedinin bulunduğu ağırlığa göre ayarlayarak beslenme düzenini yapabilirsiniz. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: